Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sajnos nagyon szőrös az...

Sajnos nagyon szőrös az arcom. Mivel szőrtelenítsem?

Figyelt kérdés
A szám felett igen sötét színű a bajszom, tán azért mert gyantáztatom. De gyantázás nem túl tartós, és hamar elkezd szúrni ami úgy gondolom mondjuk csókolózás közben nem a leg előnyösebb. Mivel tudnám akár itthon is eltávolítani?
2007. szept. 25. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megoldás lehet, ha kiszőkíted, akkor nem látni annyira. Vagy ha végleges szőrtelenítéssel leszedeted- ami azért nem olcsó mulatság :-(
2007. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos en is ebbe a helyzetbe vagyok!az a legnagyobb baj hogy ha egyszer legyantaztatod azutan mindig ujra no es erosebb!ez jo uzlet a kozmetikusoknak ha egyszer legyantaznak tudjak ugyis visszamesz mert muszaj!foleg olyan helyen ahol latszik!

ugyhogy en minden 2 heten megyek a kozmetikushoz bajszot es szemoldokot gyantaztatni ,es igy nem latszik 2 hetente eleg ujbol!vagy esetleg megfigyeled hogy csinalja a kozmetikus es veszel gyantat, te is megtudod csinalni magadnak ,az meg penzbe se kerul.En probaltam es nem is olyan nagy dolog!

2007. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

A szőkítetés elég csúnya tud lenni! Főleg ha rásüt a nap, még jobban látszik, mint eredetileg. Egyik barátnőm is szőkítette, és szegényke azt hitte, hogy milyen jól néz ki, miközben mindenki röhögött rajta, és "bajszosnak" hívták a háta mögött.

Iknább gyantázd, egy idő után kikopik. Vagy nagyon jó a végleges szőrtelenítés, és ha ilyen kis területen csináltatod, nem is olyan drága!

2007. szept. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Anyukám jár ebben a cipőben. Mindent kipróbált már a szőkítéstől kezdve a szőrtelenítő krémen keresztül a szemöldök csipeszig. Végül is a gyantánál maradt. És volt egy gépe is, Babylyss (nem tudom jól írtam-e)amiről azt írták (fotókkal illusztrálva: láb, bikinivonal, bajusz),hogy kis elektromos impulzusokkal vagy mifene el fogja tüntetni a felesleges szőrszálakat. Nehogy vegyetek, nem működik, nem hatásos!
2007. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Borotvával?
2007. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Szia.

Próbálkozz meg a cukorgyantás modszerrel. Kozmetikusok csinálják, de külön vizsga kell hozzá.Vagy marad a végleges szőreltávolítás...a nevével ellentétben nem végleges 3-7 évig tart.elég kellemetlen....de tartós is...kb 5-10 ezer ft a bajusz szőrtelenítés várostól szalontól függően

Ja és nem a kozmetikus a szemét dög, hogy 2hetente járnod kell kedves hozzászóló.....Ő nem a Te 500ft-d ból fog meggazdagodni......ha annyira egyszerű akkor miért nem otthon csinálod...és az sem ingyen van....vagy a gyanta a gyantapapír a fretőtlenitő a gyantalemosó olaj és a bőrnyugtató zselé ja és a nyugtatókrém az csak úgy hazarepült a fodrászkellékesből....????hidd el nem ezért tanul egy kozmetikus évekig, hogy Te csak így azt mond, hogy egyszerű....nem tudom mit szólnál , ha egy gyantázás során véletlenűl letépnéd az egész szemöldököd....sírva rohannál a kedves koleganőhöz, hogy tegye rendbe amit Te otthon elbarmoltál....hisz úgy is olyan 1szerű....na erről ennyit

1 kozmetikus aki évek óta tanul, hogy az ilyen kedves és hálás vendégeken mindig tudjon segíteni

2008. jan. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!