Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy családtag csak simán...

Ha egy családtag csak simán vizzel mos hajat sampon nélkül annak tényleg megtisztitja a hajat ti ezt elhiszitek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Én volt hogy csak vizzel mostam hajat motoros túrákon mert hidegben és nyáron is tapasztaltam ezt, semmi haszna csak még jobban kib*szol magaddal mert viszket a fej és ugyanúgy megmarad a szag, csak felfrissíted voltaképpen

Az enyém olyan benzinszagú volt hogy álló helyzetben éreztem megse kellett szagolnom

26/F

2013. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tisztítja ki rendesen. Nem szórakozásból gyártanak samponokat. Vannak olyan szennyeződések a fejbőrön amit csak a sampon képes eltávolítani, illetve ápolják a hajat.
2013. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem véletlenül van sampon, vagy akár szappan. Mostam már hajat csak vízzel, másnap reggel ugyanolyan zsíros volt.
2013. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ősember vajon hogy mosott hajat? Csaladtagom miatt csak kiállt az esőre és úgy szerintetek?
2013. júl. 23. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Már az ókorban is használtak különféle szereket, főzeteket a haj és fejbőr tisztán tartásához. Nem véletlenül.

Érhető, ha valaki nem akarja mindenféle vegyszerrel mosni a haját, de akkor keressen minél természetesebb sampont vagy készítsen.

2013. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ősember módjára akarsz élni?

Akkor már miért nem költözöl egy barlangba?

2013. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Le lehet jönni a samponról, de nem megy egyik napról a másikra. Hosszú hajnál egy év.
2020. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!