Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ilyen pattanásokat mivel...

Az ilyen pattanásokat mivel lehet eltüntetni?!

Figyelt kérdés

[link]



ugyan ilyenek vannak nekem is csak szerencsére sokkal kevesebb 16/F



2013. júl. 25. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
ez már a bőrgyógyászi eset szerintem
2013. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekemcsak az arcomon van egy kevés de tényleg nem sok 100x kevesebb mint amin a klépen látható meg sokkal halványabbak..csak erőss fény alatt láthatoak nrmalisan
2013. júl. 25. 18:11
 3/4 a4940825 válasza:
akkor kozmetikus.
2013. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha pattanásaid vannak és meg akarsz tőlük szabadulni, akkor felejtsd el a bőrgyógyászt, a kozmetikust meg főleg. A bőrgyógyász maximum felír mindenféle gyógyszert, meg kencét, ami persze lehet, hogy esetleg segít is, de a szervezetedet teljesen tönkreteszi, így a pattanások mellé kapsz majd előbb-utóbb újabb problémákat. A kozmetikus meg... nevetséges. Persze biztos vannak jó kozmetikusok, akik valóban értenek a dolgokhoz, de megoldást akkor sem tudnak nyújtani a pattanásos bőrre. Ha csak kamaszkori pattanásaid vannak, ráadásul abból is kevés és halványok, akkor szerintem ne aggódd túl a dolgokat. Ha viszont örökölted a pattanásra való hajlamot, akkor érdemes lenne változtatni az életmódodon, étkezéseden (bár nem tudhatom, hogy most jelenleg hogyan táplálkozol, mennyit mozogsz stb.) Ha súlyosabbá válnának a pattanásaid, olvass utána a paleolit táplálkozásnak, az pedig már a te döntésed, hogy megfogadsz-e belőle tanácsokat.
2013. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!