Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a szőrömmel,...

Mit csináljak a szőrömmel, amíg nő vissza, hogy újra gyantázhassam? Titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Elegem volt a borotvából, mert fekete erős szőrszálaim lettek tőle és minden nap borotválhattam magam. Kb. március óta ezért gyantáztatok, de 1 hét után elkezd visszanőni, akkor már engem nagyon zavar, mert látszik szerintem, legalábbis én látom, de még várnom kell legalább 2 hetet, hogy elég hosszú legyen és mind kinőjön. Szóval kb. 5-6 napig teljesen sima, utána meg 2 hétig ronda. Már gondolkoztam, hogy ismét borotválom majd, bár az se sokkal jobb. De nem tudom más is látja-e, vagy csak engem zavar. Igazából én is csak akkor látom, ha jobban megnézem, de félek, hogy valaki észreveszi, és akkor mit szólnak, hogy szőrös a lábam.. Most is hétfőn rövidgatyában kellene csinálni egy videót a barátnőimmel. Nekik olyan szép sima mindig a lábuk (szerintem ők borotválják, de nekem attól pöttyös lesz..) és nekem meg kicsit szőrös.. Másnak is van ilyen baja vagy csak én dramatizálom túl? Nem tudom mit csináljak vele, engem zavar.
2013. júl. 26. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
neharagudj az offért, de ez a kérdés engem is érdekel.:)
2013. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Borotvával nem szabad ,az csak erősíti a szőrszálakat!!!
2013. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is tudom, hogy erősíti, pont ezért hagytam abba. De a gyantával meg 2 hétig szőrösen kell mászkálnom. A kérdésem, hogy ilyenkor mit lehet tenni? Titeket nem zavar?
2013. júl. 28. 21:48
 4/4 anonim válasza:
Bocsi az OFF-ért, de a kérdésre sajnos nem tudok válaszolni. :( viszont nekem az a nagy szerencsém van, hogy hamar megnő a szőr. :)
2013. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!