Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vásárolt valaki dm-be a napokba?

Vásárolt valaki dm-be a napokba?

Figyelt kérdés

Ilyet mennyiért lehet kapni a dm-be és hány ml?

kepfeltoltes.hu/121026/bcs01_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Van ott olcsó dm-es deo spray?



2013. júl. 28. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

200ml és 290Ft.

Balea dezodorjuk is van, az is olcsó és jó.

A Rossmann saját márkás tusfürdője pedig 190Ft

2013. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Óó, nekem pont ilyen tusfürdőm van, imádom az illatát:D

Én a múltkor 269 ft-ért láttam, de lehet, hogy azóta 290 lett, de az biztos, hogy olcsó.

Ugyanennek az illatnak van deo-ja is, annak sajna nem emlékszem az árára, de ezek a balea cuccok azért jó árban vannak.

2013. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Baleás deo nem jött be. Nem emlékszem pontosan, de a rexona csinált olyat, hogy kifújtam és por állagú lett, de ez a Balea mintha valami nyálkás lötty lenne, ami nem hogy gátolja az izzadást de rögtön befújás után lesz olyan az összes pólóm, a saját anyaga miatt.
2013. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én közvetlenül a bőrömre fújom, megvárom, amíg megszárad, utána veszek pólót, így nem keni össze a ruháimat.
2013. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De a létező legolcsóbb és leghatékonyabb izzadásgátló a szódabikarbonátos víz, én teljesen szagtalan vagyok mellette, pedig nem vagyok kis darab
2013. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!