Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátort használók! Ti is...

Epilátort használók! Ti is így jártok?

Figyelt kérdés
Nekem már 1-2 nap után (vissza)nő pár szál szőr, mert ugye nem egy fázisban bújnak ki. Nem azt mondom, hogy ennyi idő után már mindenhol szőrös vagyok, hanem hogy itt-ott kibújik pár szál, és azért idegesítő. Ezek közt nyilván vannak olyanok, amelyeket nem a tövétől szedett ki, de olyanok is, amelyek újonnan jöttek elő. Az meg szintén bosszant, hogy közvetlenül epilálás után is észreveszek pár szálat, amit kihagytam, pedig nagyon jól látok közelre. Mégis, más megvilágításban mindig észreveszek pár újat...
2013. júl. 28. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanígy van... és még be is nő a szőr, ha nő ki újból. szerintem én gyantára fogok váltani.
2013. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!