Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnapelőtt felraktam magamnak...

Tegnapelőtt felraktam magamnak új műkörmöket, mert az előzők lenőttek, és az alapot is frissiteni akartam. De tegnap délután elkezdtek fájni az ujjvégeim. (folyt)?

Figyelt kérdés

És amikor rájuk néztem ezt vettem észre:

[link]

[link]

Ez allergiás reakció lenne a zselére? Átlátszón levedzett, megdagadtak az ujjvégeim és fájnak.



2013. júl. 29. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagy valószínűséggel allergia. Milyen zselét használtál?
2013. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy szerbiait, Dandelion Nails zselét.
2013. júl. 29. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Rögtön gondoltam, hogy vmi noname cucc. Nem mondok nagy titkot, a zselé az oka. A boltokban forgalmazott márkákkal dunát lehetne rekeszteni, miért nem választottál egy ismertet? Ami biztosan megfelel az előírásoknak is...
2013. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itt szerbiában, főleg a környéken ez a legismertebb. Nincsenek a méregdrága crystal nail, stb cuccok.
2013. júl. 31. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!