Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném megmaszírozni a...

Szeretném megmaszírozni a barátnőmet, valami tipp hogy hogyan csináljam? (többi lent)

Figyelt kérdés

az egész testét szeretném..

a talpánál mennyire kell vigyázni? olvastam hogy ott zónázva vannak a területek ès a szívzónát nemszabad, ezt hol találom? ès miért nem szabad? .. ès arra is gondoltam hogy csinálok neki lábáztató vizet mint a szépségszalonokban :) mit tegyek a vízbe? mennyi ideig kell benne lennie a lábikóinak?


a kezét hogy maszírozzam? ott kell valamire vigyázni? ès a vitamínhiány miatt hámló bőrrel mit kell csinálni? (a körme mellett) a kezét is áztatnám, ès abba a vízbe mit tegyek?


a mellét hogyan lehet? (azt szeretné ha feszesebbek lennének, vmi módszer?) milyen krémet vagy olajat használjak rá? vagy elég a testápoló? a hátát már maszíroztam, de csak szárazon(krémek nélkül), mit ajánlotok, mit használjak oda?:)


bocsi a sok kérdésért de nagyon szeretném ha jól érezné magát ès ellazulna n_n köszi a válaszokat előre is!


2013. júl. 29. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem maszíroznám a mellét, nekem kellemetlen lenne a pasim a mellemet maszírozná
2013. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jo, akkor a melleit nem masszirozom :)
2013. aug. 2. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!