Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ciki lenne ha 14...

Szerintetek ciki lenne ha 14 évesen szőkére festetném a hajam?

Figyelt kérdés
ez minden álmom:-) hogy szőke hajam legyen. a mostani hajszínem barna. és nekem nagyon tetszik a szőke:)
2013. júl. 31. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha anyukád megengedi, és neked ez esik jól. Cikinek nem ciki..
2013. júl. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megengedik, akkor miért ne. De eléggé károsítja a hajat, utána ápold rendesen. És hozzáértő fodrászhoz menj!
2013. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fesd, ha megengedik, én már 13 évesen befestettem, de mindig barna meg fekete voltam. Most eljutottam oda hogy végre szőke vagyok és én imàdom :) csak a lenövésnél leszel majd gondban mert a tövét mindig ki kell majd világosítani
2013. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is így mondtam minden álmom a szőke haj most 15 évesen ,világosbarna hajamból befestette a fodrász utána mé itthon kétszer gyönyörű szép hajam lett gyönyörűszőke színnel amilyet akartam de rájöttem hogy mindig lenől ha zsírosodik nem olyan a színe szóval most azon vagyok hogy visszakapjam az eredeti hajszínem :) de egyébként nem bántam meg a szőke hajat mert nagyon tetszett és minden álmom volt:)
2013. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia:) tudom, hogy kicsit későn írok, de... velem pont fordított a helyzet:D szőke hajam van, és barnát szeretnék:D szerintem becsüld meg a barna hajadat, mert van, aki mindent megtenne azért, hogy barna lehessen neki:)

De ha mindenáron be szeretnéd festetni, ne festéket használj, hanem színezőt vagy színezősampont. :)

2013. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!