Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg nincs igazi otthon...

Tényleg nincs igazi otthon végezhető munka? A Távmunka Klub is tényleg átverés?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
88%

Ezt még hányszor kérdezitek meg? Kismilliószor le lett írva, hogy ahol NEKED KELL FIZETNI az tuti átverés, a többivel talán kereshetsz pár forintot.


Lehet otthon kattintgatni különböző weboldalakon és ha állandóan a gép előtt ülsz és kattintgatsz, akkor talán 1-2 év alatt összejön annyi pénz, hogy kifizessék neked - persze csak ha közben nem szűnik meg a cég.


Lehet MLM-ezni minden formában.


Lehet saját kezűleg készíteni dolgokat és aztán neten árulni. Ezt akkor javaslom ha ügyes kezed van és a marketinghez is értesz picit.


Lehet fordítást, programozást, weblapszerkesztést vállalni ha vannak kapcsolataid.


Bele lehet önállóan kezdeni egy vállalkozásba - akár mellékállásban - ha van valami olyan végzettséged, ami alkalmassá tesz erre. Én például mérlegképes könyvelő vagyok és másodállásban itthon könyvelek. Azért másodállásban, mert nincs annyi kliens, hogy meg tudjak élni kizárólag ebből és a főállásomat is szeretem. Mondjuk még csak 1 éve csinálom, de azért egészen jól alakul a dolog.


Olyan dologra ne várj mint régen a borítékolás volt meg ilyenek. Erre inkább befogja a cég a titkárnőt vagy a takarítónőt. Hülye lenne megbízni vele bárkit, ha az alkalmazottak ingyen is megcsinálják mivel meg akarják tartani az állásukat.

2010. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!