Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Törött haj! Segítettek?...

Törött haj! Segítettek? Szerintetek a vasalás vagy a szőkítés károsít jobban?

Figyelt kérdés
A hajam szép hosszú volt.Szőke hidrogén melír volt benne. Régen csak néha vasaltam, de tavaly kaptam egy kúpvasalót, meg egy belissima sütőt, és azt vettem észre, hogy kb. az alsó 20 cm károsodott tőle, pedig heti 1 x használtam. Ricinus olajos-tojásos pakolással kenem, és most peroxid helyett ammóniás festéket tettünk, de sajna a festéktől rosszabb lett. Ötletek, tapasztalatok, ami bevált?
2013. júl. 31. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy peroxid helyett...? A hajfesték elengedhetetlen kelléke a hidrogén-peroxid.

Az a hajrész, ami károsodott, már olyan marad sajnos. A haj a sok vasalás-sütés során veszít a nedvességtartalmából, és ezt visszapótolni lehetetlen.

2013. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ne ess pánikba! A hajtöredezést más is okozhatja!

Pl vitamin hiány,folyadék hiány stb.


Vegyél a fodrászkellékesben valami jó hajpakolást 1 liter kb 800ft hónapokig elég és kenegesd a végeit. Hajbalzsamot.

Sajnos ami már töredezett az már nem nagyon gyógyul be, vágass belőle minden 2 héten egy kicsit,hogy egészségesebbnek hasson.

AZ AMMÓNIÁS FESTÉK PEDIG KÁROS,HASZNÁLJ SZÍNEZŐT AZ MÉG ÁPOL IS ÉS UGYANANNYI IDŐ UTÁN KOPIK KI.


Lehet venni hajkapszulákat is azok beválhatnak.

Egyébként,ha sz*r hajegyenesítőd van,hogy 8x átkell húzni rajta akkor inkább vegyél másikat.


Egyébként meg a szőkítés károsít jobban,de a melír nem olyan ártalmas,hogy ilyen 20 cm károsodjon tőle,remélem tudtam segíteni.

2013. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!