Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözik manapság rengete...

Miért öltözik manapság rengeteg férfi konkrétan NŐI, NŐKNEK KÉSZÜLT ruhába?

Figyelt kérdés
Nap mint nap megyek az Örsön, de folyton ezekbe a plázajáró díszkanokba botlok a "cuki kis sálaikkal meg oldaltáskáikkal", de a legidegesítőbb az a feszülős seggkiemelő farmer. Ettől konkrétan sírni tudnék. Van nagyon durván meleg ismerősöm, de ő is férfiasabb ezeknél...

2013. jan. 22. 00:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
Pont azért, amiért a nők meg férfiruhákba: b*zul a világ!!
2013. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
az "emo korszak" óta megy ez. undorító.
2013. jan. 22. 00:38
 3/30 anonim ***** válasza:
82%

Nyugalom emberek. Ez csak ruha. Egy darab szövet az csak egy darab szövet. Mindenki azt vesz föl amit akar. Ez nem homoszexualitás, ez nem aberráció, ez egy nyomorult ruhadarb. Gondolom tőled se kérdezi meg minden reggel a pulóver, hogy oszt farkad van.é komám? Mindenki hordjon olyan göncöt amit akar.


A nők az 1930-as évektől csinálják ugyanezt fordítva... Lassan ideje volt a pasiknak is felébredni.

2013. jan. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
te ezt komolyan így gondolod? mert ha igen és férfi vagy, légy szíves kapj magadra egy latex miniszoknyát a hozzá való toppal, és menj ki az utcára. az nem egy darab szövet, az ruha, manapság pedig igenis a ruha teszi az embert. ha nem így lenne, senki nem cseszegetné a transzikat, nemde?
2013. jan. 22. 01:07
 5/30 anonim ***** válasza:
3%

Ezek mind tömeg/tucat cuccok, amitől hányingert kapok.

Én szeretem az egyedi srácokat, külsőleg-belsőleg.

Szóval egyet értek veled kérdező.

Ja, és válasz a kérdésre: mert most ez a divat.

2013. jan. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
83%
és téged miért zavar, hogy öltözködnek mások? ja, hogy az zavar, hogy te nem úgy öltözködsz, esetleg megszólnak, hogy nem követed a divatot. nem is kell követni. de nem is kell kiakadni más stílusán. neki az kell, neked nem.
2013. jan. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%

Mert nincs egyéniségük, nem tudják, hogy mi áll jól csak felveszik azt, amit a többieken vagy az újságokban látnak. Nem biztos, hogy az, ami jól áll egy 18 évesen, azt kellene viselnie egy 30 évesnek.


De a nők se különbek!

2013. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

kedves hatodik.

nyugodtan lehet így is hozzá állni a dologhoz, de aztán 5-10 év múlva ne panaszkodj, ha már egy embernek nevezhető lényt sem látsz az utcán.


kedves ötödik.

még senki nem szólt le amiatt, hogy férfiként férfi ruhákat hordok és képes vagyok normálisan viselkedni, nem női módian végigcsicseregni az egész aluljárót, hogy "milyen cuki sálat láttam a new yorkerben". semmi bajom nem lenne velük, ha vak lennék és süket. de az a helyzet, hogy sokakkal ellentétben én normálisnak születtem. az zavar, hogy egyes pasik nőiesebben viselkednek a nőknél, heteroszexuálisnak vallják magukat, kőkemény homofóbok, és büszkék magukra. vagy az én szüleim tanítottak nekem túl sok erkölcsi normát, vagy nekik nem voltak szülei. de úgy vagyok vele, hogy a tanga maradjon a nőkön, a farmer az ő seggükön legyen feszes, mert ez csak nekik áll jól.

2013. jan. 22. 10:54
 9/30 A kérdező kommentje:

kedves hatodik.

félreértés ne essék, veled vagyok. a válaszom nem támadó, bár annak tűnik. végülis azt akartam mondani, hogy igazad van, és a hozzáállással van baj a világban

2013. jan. 22. 10:59
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik így jó. Ő dolguk.
2013. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!