Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan deszkás feeling,...

Van olyan deszkás feeling, magasszárú férfi cipő, ami meleg és télen nem fagy meg benne a lábam?

Figyelt kérdés

[link]


ilyen jellegűre gondoltam.

az összes supra, és a többi vékony, nyári cipőnek megy el körülbelül... Hol találok vastagabbat?

bakancsokat utálom, olyat egyáltalán nem akarok.


2011. dec. 5. 10:45
 1/4 komasa ***** válasza:

nike, adidas, dc, vans- ezekből van magas szárú az tuti. Azt neked kell eldöntened, hogy megfelel-e az ízlésednek. Amúgy szerintem majdnem minden gyártó adott ki valamilyen magasszárú modellt.

Itt 728 db cipőből lehet válogatni. Remélem találsz benne neked valót! Jó keresgélést!

[link]

2011. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nike-ban van olyan, ami melegebb és magasszárú. Am én is a Suprát akartam ajánlani. :)
2011. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

már nem tudom, hova menjek!!!!!!

amikbe voltam cipőt nézni, főleg deszkás boltok, ott vékony volt szinte mind, vagy akkora volt mint egy jeti lába...

nike-m van most, de nem bírja az idők végezetéig.

2011. dec. 5. 17:57
 4/4 Tsirke válasza:
Örülök, hogy nem csak nekem gond ez! :D Az oké, hogy van egy csomó magasszárú cipő, de attól még nem meleg... Egyetlen egy olyat láttam, amit keresek, Osiris volt, viszont az meg rohadt drága... :S
2012. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!