Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítő krémmel le lehet...

Szőrtelenítő krémmel le lehet állítani teljesen a szőrnövekedést?

Figyelt kérdés

Azaz lehetséges, hogy kiirtja hagymástól a hajszálakat és nem nőhetnek újra?

Nekem elég hihetetlennek tűnik, viszont tapasztaltam a lábamon egy foltot, ahol újabban nem nő a szőr egyáltalán. És más okot nem látok, azon kívül, hogy tavaly tavasszal egy alkalommal talán több ideig, vagy vastagabb rétegben hagyhattam ott a krémet. Amúgy évente egyszer szoktam krémet használni, mikor kezdődik a nyári szezon, és túlságosan hosszúak már a szálak az epiláláshoz.

Azért érdekel, mert kipróbálnám, hogy nagyobb felületen is megcsináljam ezt, mert nagyon dús és fekete a szőröm, és elegem van a gyakori órákig tartó epilálásból. Viszont félek a vegyszerektől, nem szeretném egy életre tönkretenni a bőrömet, vagy rákot kapni. Véleményeket is szívesen várok!



2013. júl. 31. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Kizárt,a szőrtelenítő krém nem jut el a hagymáig.Ami sűrűn előfordul,hogy ahol kikopott ott mechanikai hatásnak van kitéve a bőr.
2013. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen mechanikai hatásnak kitéve ott. A lábszáram külső oldalán van ez a "folt", még a nadrág is ritkán éri, mert csak idéntől hordtam többször szűket.
2013. júl. 31. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, a szőrtelenítő krémnek ugyanolyan hatása van, mint a borotvának, vagy olyan sem..
2013. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!