Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fakó, színtelen az arcom....

Fakó, színtelen az arcom. Sminkelni nem szeretnék, mi mással tudnám élettel telivé "varázsolni" az arcomat?

Figyelt kérdés
Fehér bőrű vagyok, szeplős. Szemöldököm, hajam és szempillám se sötét, se vastag. Szemem színe is világos barna. Van esetleg valami házi praktika, esetleg ételek, vitaminok, amitől nem leszek ilyen sápadt? Vashiányos vagyok, arra szedek gyógyszert, de még mindig úgy nézek ki, mint egy félhulla :D Köszönöm a válaszokat előre is! :)
2013. aug. 1. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nagyon nincsen, maximum a napozás, vagy szolárium
2013. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
öö nem igazán értem, miről beszélsz:) Sötétíteni a bőrt napozással, szolival, barnítókrémmel lehet. Én ezeket nem ajánlom, de aki nagyon akarja, az úgyis csinálni fogja. Ha a "fénytelen" bőr a problémád, akkor vannak erre való cuccok, pl a brtc c-vitaminos szérum (de sima aszkorbinsavat tudsz venni patikában, azt meg belekeverheted az arctisztítódba). Amúgy a legjobb módszer a smink, egy jó pirosító-highlighter sokra képes. Ma már a natúrkozmetikumok gyártói is kínálnak ilyet, pl az alverde pirosítója nagyon jó és olcsó:) Elvileg a sok répa fogyasztása kicsit sárgásítja a bőrt, de fehér bőrnél nekem nem volt észrevehető hatása. Amúgy nem igazán értem folyton ezeket a kérdéseket, ha vkinek fehér a bőre akkor mi van? Ázsiában pl nők ezrei fehérítik a bőrüket, itt meg mindenki kreol akar lenni:DDDD Ez egy elég hülye trend, hogy ami fehér az egyenlő a hullaszínnel, meg az egészségtelenséggel, stb...Pontosan milyen alapon is?:) A fehér bőr nem egy betegség vagy "tünet" hanem egy olyan tény, mint hogy pl szőke vagy barna a hajad, kék vagy barna a szemed, 36-os vagy 40-es a lábad....
2013. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2013. aug. 2. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:

kis kitekintő.. régen akinek fehér volt a bőre.. na ők voltak a gazdagok.. mindig csak ernyő alatt voltak illetve csak a házban tartózkodtak, nagyon óvták a bőrüket. aki barna volt az szegény volt, mert ők voltak a kertészek, cselédek, akik állandóan a napon rohadtak! :D

de, hogy a kérdésre válaszoljak, ha annyira világos a szemöldököd és a pillád akkor egy picit, mondjuk egy árnyalattal festesd be kozmetikussal.. tökre karakteressé változtatja az arcot. illetve a nude/natúr termékek mint pl a bb színezett hidratáló szép életteli bőrt varázsolhat meg ahogy még írták a pirosító is!

2013. aug. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
illetve.. az avonnak most vannak klassz termékei.. pont ma nézegettem az újságot és eszembe jutottál! :)
2013. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na akkor ezeket tuti kipróbálom! :) Köszönöm a hasznos választ!
2013. aug. 4. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!