Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Skinoren zárt (fehér) mitessze...

Skinoren zárt (fehér) mitesszerek ellen?

Figyelt kérdés
Bőrdoki írta fel, mert már annyi mindent kipróbáltam, és semmi nem hatott, ez vajon beválhat?

2013. aug. 2. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki,ha mégsem irány a kozmetikus,tűvel,de kiszedi.
2013. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennyit nem lehet kiszedni, amúgy járok 3 hetente 1x, de 9 éves korom óta csinálom ezt, és csak rosszabb lesz:///
2013. aug. 2. 15:31
 3/6 anonim válasza:
En is hasznalom a Skinorent, nekem peldaul nagyon csipi az arcom,miutan felvittem az arcomra. Emelett meg a Retin-A-t is hasznalom,szerintem mindegyik hamlasztja az arcom..a gennyes, sarga vagy nagy piros pattik ellen szerintem jo,a miteszerek ellen nem hiszem, mivel az en arcom meg mindig tele van veluk..en is gondolkoztam mar azon,hogy ujbol elkezdek jarni kozmetikushoz,de kozben a bordokitol kapott kepeket is hasznalom..remelem ez bevalik.
2013. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a retin-a-t nem vonták még ki a forgalmból? Amúgy nekem végül nem hatott semmit semmilyen bőrgyógyászati szer...A kozmetikus pedig max arra elég, hogy stagnáljon az állapot, de jobb sose lesz.
2013. aug. 22. 16:28
 5/6 anonim válasza:
A lányomnak a Differin használt, naponta egyszer vékonyan este kente és kb 3-4 hét után látszott javulás. Főleg mitesszerek ellen hatott, a pirosabb pattanások miatt antibiotikumos kúrát írtak fel, a kettő együtt használt végül.
2015. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem az Acne.org Treatment jött be igazán :)
2016. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!