Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek Ross Lynch termész...

Szerintetek Ross Lynch természetes koszos szőke? (Austin & Allyból van szó Austinról ha igy valaki jobban ismeri. ) Képeket mellékeltem!

Figyelt kérdés

Ilyen volt kiskorában: (szemből bal a tesója, jobb oldali ő)

[link]

ilyen most:

[link]


[link]


itt tesókkal van, akik szintén szőkék. szerintem a nővérének látszik a lenövése, sőt az egyenesen festett hajú... na de a fiúkban nem vagyok biztos, elvégre kiskori képekből sok van és ott mindnél nekik is úgytűnik le van nőlve, mégis ki az aki egy 2-3 éves gyerek a haját festené????

[link]


ez a kép viszont megzavar....

[link]


ráadásul a szemöldöke is sötét a csávónak, a haja tövén mindig látszik, mintha le lenne nőve.

[link]


mindenütt azt mondják, hogy természetes, de én akkor maximum napszívta hajszínre gondolnék... szerintetek?



#haj #szőke #természetes #Ross #Austin #Lynch #Ross Lynch #koszos szőke #nap szívta szőke haj
2013. aug. 2. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem természetes.

A szemöldököm nekem is sötétebb, mint a hajam. Meg még egy csomó embernek ilyen.

Az utolsó képen meg árnyékban van a hajtöve, azért sötétebb.

2013. aug. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
na és az, amire irtam, hogy megzavart..? azt mivel magyarázod? meg a hajtöve miért sötét és a többi miért nem?
2013. aug. 3. 12:14
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Az élet nagy gondjai.
2013. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kíváncsi vagyok valamire, ez pedig egy kérdezős oldal. bocsi hogy nem az a kérdésem,hogy szerintetek gyurcsány vagy orbán belpolitikája jobb?.... -.-
2013. aug. 3. 17:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Utálom a politikát. Ne húzd már fel magad, csak poénkodtam :D
2013. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
szia szerintem egyértelműen természetes. több embert is ismerek akik nagyon világos szőkék és a szemük és a szemöldökük kb fekete. az a kép ami megzavart: valószínűleg agyon van zselézve a haja és nedvesen mindenkinek sötétebb meg a fények is tehetik, vagy esetleg télen készült(nem szívta annyira a nap) és minden összeadódott. Ami pedig a lenövést illeti: hasonlítsd össze a hajvégedet a hajtöveddel! sokkal világosabb, csak ez az ilyen világosszőkéknél jobban látszik. amugy a tesóinak is ugyanilyen, nem hinném hogy mind ugyanolyan árnyalatra festette és pont ugyanakkora lenövésük van :) remélem megfelelt a válaszom xD
2013. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Természetes szőke :)
2013. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Természetes koszos szőke, de világosítja
2013. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
tok mind egy az a lényeg ,hogy sexy ;)
2013. szept. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 barbara tóth válasza:
Szia!!!Utánanéztem és természetes.Írd be a googlébe azt hogy :SZTÁRLEXIKON.Ha beléptél akkor fent a jobb sarok alatt van az hogy keresés.Oda írd be hogy ROSS LYNCH.KI fogja adni az életrajzát és ha kicsit lejjebb tekersz a bal oldali fejlécen akkor azt fogod látni:Eredeti hajszín:szőke.Remélem érthetően írtam le.sajnos nem tudok csatolni........
2013. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!