Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek Ross Lynch termész...

Szerintetek Ross Lynch természetes koszos szőke? (Austin & Allyból van szó Austinról ha igy valaki jobban ismeri. ) Képeket mellékeltem!

Figyelt kérdés

Ilyen volt kiskorában: (szemből bal a tesója, jobb oldali ő)

[link]

ilyen most:

[link]


[link]


itt tesókkal van, akik szintén szőkék. szerintem a nővérének látszik a lenövése, sőt az egyenesen festett hajú... na de a fiúkban nem vagyok biztos, elvégre kiskori képekből sok van és ott mindnél nekik is úgytűnik le van nőlve, mégis ki az aki egy 2-3 éves gyerek a haját festené????

[link]


ez a kép viszont megzavar....

[link]


ráadásul a szemöldöke is sötét a csávónak, a haja tövén mindig látszik, mintha le lenne nőve.

[link]


mindenütt azt mondják, hogy természetes, de én akkor maximum napszívta hajszínre gondolnék... szerintetek?



#haj #szőke #természetes #Ross #Austin #Lynch #Ross Lynch #koszos szőke #nap szívta szőke haj
2013. aug. 2. 19:55
1 2
 11/14 barbara tóth válasza:
amúgy ott szerintem bezselészte a haját...........IMÁDOM ROSS LYNCHET:::::::::::
2013. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem teljesen természetes. Alap szőke de színezi a haját h vilàgosabb legyen
2014. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anna678 válasza:
Gyerekkorában szőke volt, később pedig bebarnult a haja (meg Riker-nek is), most már festeti.
2014. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Fannii Lynch válasza:
Természetes. Évente egyszer színezi, hogy ne barnuljon be.
2014. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!