Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismertek olyan testápolót,...

Ismertek olyan testápolót, aminek az illata nem tömény, édes és az összetevői (viszonylag) természetesek?

Figyelt kérdés
Olyan testápolót keresek, ami természetes összetevőkből áll, de az illata inkább lágyabb, friss, nem tömény, édeskés. A világoskék Nivea illata a kedvencem, de az összetevői miatt váltani szeretnék.Van ötletetek, hogy mire váltsak? Építő jellegű válaszaitokat előre köszönöm! :)
2013. aug. 3. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az Alverdét javaslom.Ez teljesen vegán és természetes alapú.Én is ezt használom és a DM-ben lehet beszerezni:)
2013. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, ismerem, de csak olyan illatokat találtam, ami nagyon tömény...Gyümölcsös, meg édeskés, vagy teljesen illatmentes. Van olyan ami elkerülte a figyelmem és az lenne amit keresek?

Köszi, hogy válaszoltál! :)

2013. aug. 3. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:

alverde testvajak/testápolók

kókuszolaj/vaj (isteni kókuszillaaat:D) bár ez inkább télre, mert elég zsíros.

esetleg még ez: [link] bár ennek az összetevőlistája sem túl szép.

Mellesleg én olyan szappant használok (emanufaktúra iszapos) ami olyan jól hidratál, hogy egyáltalán nem száraz a bőröm, így egy-egy testpermet beficcen, vagy narancsbőr elleni krém, de ennyi.

2013. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. aug. 3. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!