Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon atom b*zis...

Szerintetek nagyon atom b*zis ha fiú létemre befesteném a hajam?

Figyelt kérdés
Eredetileg vörös vagyok(nem az a rikító fajta)sajnos szeplők társágába, de már iszonyatosan unom és utálom.
2013. aug. 4. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
mikor még csak a fő kérdést láttam úgy kattintottam rá, hogy azt írom, hogy "igen, nagyon búzás, kivéve, ha vörösről barnára, mert azt megérteném". ha látszik, hogy festett, az gáz, tehát csak úgy festheted be, ha folyamatosan foglalkozol vele, mert ha lenő az nagyon gáz, főleg, ha sötétebbre fested, mint most, mert akkor a lenövés miatt olyan lesz, mintha kopaszodnál. szóval jól fontold meg!
2013. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sötétbarna általában jól áll azoknak aki eredeti vörösek ,am szerintem nem bu*is nagyon sok színész is csinálja és nem homárok
2013. aug. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem az:D
2013. aug. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nyilván ha már befestem akkor normálisan karban is fogom tartani.Csak egy baj van:ugye a hajam vörös a szemöldököm majdnem barna tehát azt is festenem kellene de az már nekem az atomb*zi szinthez tartozik.
2013. aug. 6. 00:01
 5/6 ga13 válasza:
nem b*zis, de szerintem a vörös emberek eleve különlegesek. de,ha nagyon nem szereted,akkor festess. :D
2013. aug. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szemöldököt ne festesd am.tudsz linkelni olyan hírességet akinek kb.olyan színű a haja mint neked, mert akkor megtudnánk mondani hogy feltűnő lenne az eredeti szemöldökszíned a festett hajhoz
2013. aug. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!