Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan borotválkozzam odalent?...

Hogyan borotválkozzam odalent? (16/L)

Figyelt kérdés

Már többször borotválkoztam, volt hogy csak bikinivonalon, volt hogy teljesen, de most egy ksi segítséget kérnék.


Ha bikinivolanat borotválok, pedignem sűrűn szoktam, tényleg, csak így nyáron hetente-kéthetente, már 2-3 nap után látszik hogy újranő (straandokra szoktam csak..)


Ha teljesen, akkor viszont vam hogy vérzik, meg tiszta fekete pont meg csík marad, és nem tudom leszedni, ráadásul nagyon viszket ahogy nő.


Hogyan borotválkozzak odalent hogy ne maradjon csíkos de lehetőleg mindet leszedjem, vagy valahogy 1 hétig tartósan, vagy hogy a legideálisabb, ti hogy szoktatok?


2013. aug. 5. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyanta/krém, testápoló duó, esetleg? :)
2013. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én epilálni szoktam(ha hosszú akkor előtte vágd rövidre),nem árt hozzá előtte picit vízben lenni hogy felpuhuljon a szőr(vagy tegyél rá pár percre vizes törölközőt),de ha jó epilátort használsz teljesen fájdalom mentes és min másfél hétig nincs gond
2013. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)Epilálást megpróbálom, bár jó régi epilátor van itthon, nem tudom mennyire "jó", ha nem jön be akkro meg a krémet kipróbálom:) köszi!:)


ja, és perverzek és pedofilok kíméljenek meg a jövőben a béna "segíthetek leborotválni" és hasonló még bénább üzeneteiktől.

2013. aug. 6. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!