Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a hajszínt milyen hajfesté...

Ezt a hajszínt milyen hajfestékkel tudnám elérni?

Figyelt kérdés

[link]


már régóta szőke vagyok, de már nagyon unom...szeretnék ilyen sötétebb barnát, de tényleg ilyesmit akarok...volt régebben sötétbarna, de az majdnem fekete volt...olyat már nem akarok...ilyen hamvas barnát akarok, amiben nincs aranyos csillogás. Nem akarok nagyon kisérletezni se. Esetleg a Loreal Casting hajfestékek között van ilyen, amire én gondoltam? Amúgy kék szemem van, és világosabb bőröm, de azért nem vagyok hullafehér. :)Jah, és sötét szemöldököm van. Egyáltalán jól állna?


19/L


2013. aug. 6. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Fodrásznak elviszed a képet, mellette el is mondod milyen árnyalatot akarsz, és megcsinálja. Ha mindenképp otthon akarod akkor fodrászkellékesben vegyél festéket, oda is érdemes elvinni a képet, hogy az alapján kiválaszd a minták közül a megfelelő színt, meg az eladó is ért hozzá, segíthet választani.

[link]

Pl 4.1 hasonló szerintem.

2013. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!