Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elnézést a kínos témáért, de...

Elnézést a kínos témáért, de mit tegyek, ha NAGYON szőrös a fenekem, és hamarosan táborba megyek, ahol muszáj fürdőruhát húznom?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve, mi a fenét csináljak? Hazudjak, hogy megjött és nem fürödhetek, vagy esetleg borotváljam le...?
2013. aug. 7. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
hát, akkor már borotváld le inkább.
2013. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ó te jó ég... persze, hogy borotváld le.
2013. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
borotváld, ha borostás segget akarsz.
2013. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Borotváld le. Más is ezt teszi. Hazudni hogy megjött semmi értelme, mivel attól még lehet fürödni.
2013. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért a 4-esnek sincsen igaza, én sosem fürödnék úgy, hogy megvan közben. Voltam már sajnos úgy nyaralni, nem is akárhol, tengerpartnál, de kihagytam. Számomra kényelmetlen. Senki nem kért indokot, egy lánynak azért ezt illik megérteni.

Kérdező, ha zavar, akkor borotváld le. Emiatt ne maradj már ki a mulatságból :)

2013. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Borotváld le, ha tudod :) De arra készülj fel, hogy akkor már mindig borotválnod kell, vagy szőrteleníteni valahogy, mert a borotva csak megerősíti a szőrszálakat .
2013. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jézus, akkor soha életedben nem akarsz fürödni??

Nyugodtan borotváld le, én már legalább 10 éve borotválom és nem erősödött meg semmi. Vagy gyanta, csak az kínosabb meg fáj.

2013. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is borotválom,szerintem tedd ezt te is.
2013. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!