Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves korodra múltak el a...

Hány éves korodra múltak el a pattanásaid? Ha reggelente már nem zsíros a homlokon az már azt jelenti hogy kezd helyre állni a bőröm faggyútermelése és már hamarosan elmúlnak a pattanásaim?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
13, nem is voltam annyira olyan ,mivel kicsit szeplős vagyok.
2011. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én erre még nem igazán tudnék válaszolni,mivel 13 vagyok,és még bőven találhatók rajtam (sajnos) .. Viszont a nővérem lassan 18 éves,és még rajta is van,igaz nem olyan sok,de közelről meglátszik,hogy még tanyázik ott 1-2..
2011. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 lány vagyok és még mindig vannak!

Próbálom őket kezelgetni, de amikor azt hiszem, hogy már kinőttem belőle, akkor tuti, hogy ellepik a mitesszerek a homlokomat! :D

Nagy csatákat vívok a bőrömmel! :D Eddig ő áll nyerésre! :D

2011. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok, még mindig vannak időnként... Ez genetika, neked lehet elmúlnak előbb, de mindenkinek más. Láttam már idős nénit is pattanással (meg is ijedtem rendesen, hogy akkor végképp nincs remény).
2011. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is 26 vagyok, és nekem is előjönnek sajnos még mindig.
2011. ápr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Darcy01 ***** válasza:
Én 24 éves vagyok, és nekem is vannak még időnként, de már nem annyi, mint tinikoromban.
2011. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak még sajnos, pedig kezelem az arcom, 13-18 éves koromig volt nagyon sok, most elfogadható néha jön csak ki pár.

21f

2011. ápr. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!