Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Orron lévő fekete pattanások...

Orron lévő fekete pattanások eltüntetése, hogyan?

Figyelt kérdés
Simán nyomkodjam ? Vagy hallottam erről a kamillás dologkról, mielőtt felpuhítja a bőrt azelőtt vagy azután nyomjam és mennyi ideig hagyjam az arcomat gőzölni és utána jó az arcszesz rá ? Teljesen el tudom így tüntetni ?
2013. aug. 8. 15:22
 1/7 anonim válasza:
Kozmetikus. Sokkal jobban megcsinálja mintha magadnak csinálnád. Mert az sem mindegy hogy csinálod
2013. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnék kozmetikushoz menni, otthon mi a legjobb módszer, ez jó?
2013. aug. 8. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossmann vagy DM boltban vegyél mitesszer eltávolító tapaszt! Teljesen fájdalommentes, és nem lesz napokig vörös a bőröd tőle, mint a kozmetikus után!
2013. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha jó koznetikushoz mész akkor nem lesz napokig piros az arcod. És ha összevásárolsz mindenféle kencét akkor kb annyira jössz ki mint egy kezelés ára. Én is azt javaslom hogy menj el inkább kozmetikushoz, aztán van a Clean and Clearnek egy mélytisztítója és azt használd. Nekem nagyon bevált és nem is drága


De ha mindenképp otthon akarod akkor először jól gőzöld ki az arcod: forralj fel egy edénybe vizet (szoktak az arcra kenni krémet hogy még jobban felpuhuljon) aztán fogj egy lepedőt vagy valamit amit a fejedre teríthetsz és hajolj a gőz fölé. Ezt olyan 15 percig csináld. Aztán töröld le az arcod. Nyomkodd ki a miteszereket. De arra figyelj hogy addig nyomd amig semi nem jön már belőle mert ha nem nyomod ki a gyökerét akkor nagyobb lesz. Aztán ha kèsz a nyokodás használhatsz nyugtató arcpakolást

2013. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
a kamillás pakolás amit írtál mivel felpuhítja a bört a nyomkodás előtt használd. előtte még jól mosd meg az arcod, akár szappannal is ha zsíros. utána a kamillás, aztán nyomkodás. kezet is moss, és zspivel nyomkodd. utána pedig töröld végig valami pórusösszehúzóval, ami alkoholos, tehát apukád/barátod borotválkozás utáni szesze is jó. hajrá, am ha van rá pénzed meg tudsz jót inkább kozmetikus. én is járok, de néha magamnak is csinálom itthon.
2013. aug. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne nyomkodd ki, mert gyorsan visszafog jönni, kozmetikushoz se menj. hanem vegyél a rossmanba neutrgéna miteszereltávolítót. Ilyen nagyobb tubusba van, a teteje narancssárga,nagyon jó, tényleg hatásos!és hosszú távon is alaklamazható :)
2013. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 klemitzi válasza:
egy kanel zselatin osszekevered egy kanal tejjel be teszed a mikroba 10 masodpercet mikor kicsit kihult fel viszed a pattanasos helyre 15 percet hagyod leszeded es kamilas teaval at torlod az orcod utana arc lemosoval lemosod es hidratalo kremet visszel fel a borodre egy heten 2 szer megismetled es eredmenyes lesz a hatasa
2014. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!