Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől változott meg a hajam...

Mitől változott meg a hajam szerkezete?

Figyelt kérdés
egy hónapja kb a hajam frufru résznél elkezdett minibe hullámosodni.olyan mintha megégettem volna.egy kis időre rá már több helyen van ilyen folt. nem vasaltam a hajam több hónapja és nemis festettem kb 2 hónapja. olyan mintha le lenne törve és az a rész behullámosodott. nem tudja valaki mitől lehet ez?

2013. aug. 10. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
pl. a túl forró hajszárító is okozhatta ezt a festéstől/vasalástól korábban meggyengített hajaddal, vagy ha esetleg voltál uszodában-strandon, a sok fertőtlenítő a vízben sem tesz jót! főleg ha volt festve (akármikor). használj rá ápoló pakolást, nekem pl. a kallos termékei nagyon beváltak
2013. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Soma egyszer azt mondta valahol, hogy évekig egyenes haja volt, aztán 12-14 évesen olyanná vált, mint amilyen most, tehát... te leszel a következő mamagésa.
2013. aug. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem szárítom a hajamat hajvasalóval. nem voltam strandon és balzsamot is használok és törékeny száraz hajra sprayt. és 19 évesen mááár nem hiszem h begondorödik:S
2013. aug. 11. 11:32
 4/6 A kérdező kommentje:

*azaz hajszárítót sem használok:D

fogalmamsincs mitől lehet ez, de idegesít.

2013. aug. 11. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
ohh.. ha semmi káros hatás nem érte tényleg akkor ötletem sincs :SSS esetleg "belülről" valami probléma? iszol elég folyadékot? vitaminok?
2013. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

iszok igen, és naponta iszok egy vitaminos pezsgőtablettát.

a fodrász azt mondta bármitől lehet. csúúúcs

2013. aug. 12. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!