Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is szereti a saját és a...

Más is szereti a saját és a házastársa izzadságszagát normalis ez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 01:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
nem igazán normális dolog a büdöset szagolgatni, és valljuk be nem kellemes illat az izzadságszag.
2013. aug. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Állítólag a férfi verejték "illata" nyugtató hatással van a nőkre.
2013. aug. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem joszagu
2013. aug. 11. 01:48
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

fenét jó illatú a férfi izzadság szag. Kimondottan büdös.. Azért ne legyen már az ember annyira igénytelen, hogy a saját vagy a társa izzadságszagát kelljen szagolnia..

A nők meg amikor izzadság szagúak kimondottan kiábrándító, főleg hogy rátetézik parfümmel..

2013. aug. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Általában az összeillő pároknál kevésbé okoz kellemetlenséget egy kis izzadtság szag.

Szintén szeretem a feleségem illatát, másnál viszont kimondottan rosszul lennék ilyesmitől pl. munkahelyen stb.

2013. aug. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Lehet,hogy nálatok normális,de nálam például nem lenne az.De nem szólnám meg azért,mert izzad ilyen marha melegbe..meg nem is utasítanám például el,hogy megöleljen,csak azért,mert izzadt.
2013. aug. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Így jönnek ki a feromonok, biológiai szempontból a másik "szagába" szeretünk bele. Ha így nézzük, logikus. :)
2013. aug. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Nálam nem normális, a sajátomat sem bírom.

Férjem nem izzad annyira, de az ő szagát sem bírom, ha izzad. Viszont a saját büdösségem jobban zavar.

2013. aug. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Engem a sajátom jobban zavar mint barátnőmé.

Övét szinte nem is érzem.

2013. aug. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Salx Narval ***** válasza:
Talán szerencsésebb megfogalmazás lenne a verejtékezés, mert amikor már izzadtságszagról beszélünk az nem hinném, hogy bárkinek is kellemes lenne. Az biztos, hogy egy ápolt ember általában kevésbé szagos mint egy ápolatlan. Én úgy vagyok vele, ha már érezni lehet, akkor igyekszem mosdani, ha nincs rá mód, próbálom elfedni. A legtöbb esetben érezni lehet, hogy valaki csak izzadt, vagy egyéb higiéniai hiányosságok is vannak az illetőnél. Sok esetben egészségügyi problémák, bizonyos gyógyszerek, ételek is befolyásolják a verejték szagát, ezért nem túl szerencsés dolog mindjárt ítéletet mondani valaki ápoltsága felett. Mondjuk ettől eltekintve, még büdös ami büdös.:D Voltam már én is úgy, hogy nem éreztem kellemetlennek mások verejtékezését, annak ellenére, hogy szemmel láthatóan izzadt volt.
2013. aug. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!