Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Revalid kapszilát érdemes...

A Revalid kapszilát érdemes megvenni? Használ? Vagy esetleg a Revalid Sampon a jobb? Vagy a kettőt együtt? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Már majdnem egy éve iszonyatosan,csomókban hullik a hajam.De még mindig ugyanolyan sűrű.És gondoltam megpróbálom ezt a Revalid kapszulát.A tapasztalatotokat kérem, hogy tényleg hatásos?Egyaránt a hajhullásra,töredezésre is jó?És milyen mellékhatások vannak?


A másik dolog ,amint gondolkodtam az a Revalid Sampon.Ennek is ugyan az a hatóanyaga mint a kapszulának?Melyiket érdemesebb megvenni szerintetek?Vagy a kettőt egyszerre szabad?

LÉGYSZI NORMÁLIS VÁLASZOKAT, NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM A SEGÍTSÉGET!



2013. aug. 12. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A kapszula olyan mintha bármelyik multivitamint szednéd, nincs benne semmivel sem több.

Ha ennyire hullik a hajad, inkább menj el dokihoz egy vérvételt csináltatni, mert sokminden állhat a háttérben a szervezetedben.

2013. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én a kapszulát szedtem három hónapig, napi egyszer, és a hajam gyorsabban nõtt, a körmöm pedig nem töredezett. Hogy hajhullásra mennyire jó, azt nem tudom.:/
2013. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szedem kb. 3-4 hónapja,a hajam már nem töredezik,és erősödött is.Hajhullásra nem hiszem,hogy ér valamit,nekem nem változtatott rajta.. Mellékhatásokat nem tapasztaltam.
2013. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kapszulától gyorsabban nőtt a hajam és erősebb lett, de mivel előtte sem hullott különösebben, így nem tudom, hogy arra jó-e. A sampont nem próbáltam.
2013. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj el vele orvoshoz, mert sok minden okozhat hajhullást.

Egyébként a dm kapszulája is van olyan jó, mint a revalid, csak sokkal olcsóbb.

2013. aug. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!