Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetett ilyen szép haja...

Hogy lehetett ilyen szép haja a lánynak?

Figyelt kérdés

Nem túl hosszú, kulcscsontig érő haja volt. Nagyon egyenes, nagyon fényes, semmi gubanc. Mint egy hajasbabanak, még sosem láttam ilyen szép hajat, hogy csinálharja?

Irigylem, nekem hosszabb, majdnem mellig ér, de úgy gubancolódik, mint a fene...


2013. aug. 13. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom vasalja,használ különböző hajápolókat,szépen átvolt fésülve vagy az is lehet póthaja volt. Nekem is addig ér kb de a vasaló gallyra tette és hullik is:s
2013. aug. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, csak derékig érő. Szögegyenes és olyan fényes, mint a damil. :D Nem vasalom soha, szóval nem csak ettől lehet valakinek egyenes haja.
2013. aug. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ezen nemtudom mit kell meglepődni... egy kulcscsontig érő hajat elég egyszerű karban tartani...
2013. aug. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neki iyen egyenes es egészséges tipusu a haja... Vannak ilyenek, én is annyira irigylem őket!!
2013. aug. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kulcscsontig érő az rövid, szóval egészségesen tartani is könnyebb :) Egyébként meg emberfüggő, nekem derékig érően is ilyen a hajam, osztálytársamnak meg amint eléri a kulcscsontját tönkremegy, pedig ápolja.

+ gubancolódni akkor szokott a haj, ha töredezett a vége.

2013. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!