Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hányszor kell/érdemes járni...

Hányszor kell/érdemes járni kozmetikushoz egy évben?

Figyelt kérdés

Az arcbőröm néha pattis, de inkább zsíros.

Régebben jártam kozmetikushoz 4 hónaponta, nem mondanám hogy változott valamit. Ti hónaponta jártok egesetleg hetente? Nektek bevált az, hogy jártok kozmihoz?



2013. aug. 13. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Én nem szoktam kozmetikushoz járni. Amikor beleuntam, hogy vehetek akármilyen drága kenceficét a drogériában, meg fizethetek akármennyit a kozmetikusnak, nem fog javulni a bőröm állapota, elmentem a bőrgyógyászatra. A doki megnézte a bőröm, felírt két gyógyszertárban kapható tonikot, azzal az utasítással, hogy reggel-este tisztítsam vele az arcom. 3 hónap alatt rendbe szedte, lassan egy éve abszolút nincs pattanásom. Az egyik 300 Ft, a másik 2100. Kb. 2 és fél, 3 hónapig elég.
2013. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Érdemes járni úgy másfél havonta.A bőrt ki kell tisztítani nem gyógyszert szedni rá.
2013. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ki beszélt itt gyógyszerekről?
2013. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Nem tudom érdemes-e ezzel orvoshoz fordulni, hogy zsíros az arcbőröm, lehet az is összefügg vele hogy rengeteg édességet eszek, de már kontrolálom magam és oda figyelek erre.
2013. aug. 14. 14:22
 5/7 anonim ***** válasza:
A bőrtípus kialakulásának több oka is lehet. A te problémáddal felesleges orvoshoz menni, ők általában gyógyszereket szeretnek csak felírni. 4 havonta jártál kozmetikushoz, és csodálkozol, hogy semmi nem látszott az arcodon? Bőrtípustól függően 1-2 havonta kell járni, és a megfelelő termékeket használni az otthoni arcápolásnál.
2013. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen el vagytok tévedve. Normális orvos nem fog gyógyszert felírni bőrproblémára. Egyszerűen csak megmondj,a hogy az te bőrtípusodhoz milyen tonikot kell használni. Amit a gyógyszertárból veszel olcsóbb és természetes anyagokból készül. Nem olyan, mintha kátránnyal kenegetnéd magad, egyszerűen csak rendbe hozza a bőrödet, a márkás arclemosókkal ellentétben.


A másik meg. Kevesebb csoki, pattogatott kukorica, mogyi, stb. meg sok víz!

2013. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2013. aug. 14. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!