Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is állandóan a pofátokb...

Nektek is állandóan a pofátokba lóg a hajatok?

Figyelt kérdés
Elegem van. Állandóan kinőnek ilyen kis babahajak és folyton a számban vannak, de mindenhonnan. Nagyon vékony szálú a hajam és sok van. És hiába fogom össze, hiába csinálok vele bármit, ezek a kis babahajszálak kikészítenek. Mit csináljak? Nyírjam le nullás géppel a hajam? Vagy nyaljam le zselével? Másnak is van ilyen problémája.

2013. aug. 13. 15:24
 1/5 A kérdező kommentje:
jav: másnak is van ilyen problémája?
2013. aug. 13. 15:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak babahajaim, de nekem rosszabb a helyzetem, mivel rövidek és ezért össze-vissza kunkorodik. Próbáld meg hátracsattolni, és tegyél rá hajlakkot.
2013. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pofája a lónak van, viszont annak sörénye van, nem haja.

Amúgy ha nagyon zavarnak a kis hajak, felteszek egy hajráfot. Meg söprögetem az útból, sok mindent nem lehet vele kezdeni.

2013. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mert nem pofám van,mint neked
2013. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De olyan kicsik, hogy a hajráf is segít. Szerintetek levágjam? Elegem van...
2013. aug. 13. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!