Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet megszabadulni a...

Hogy lehet megszabadulni a miteszerektől az orron?

Figyelt kérdés

Az orrom tele van miteszerekkel, mindíg konyomkodom őket de két nap után már megint ott vannak pedig arctisztítókat meg minden ilyesmit is használok és már nem tudom mit csináljak velük. Van valamilyen módszer amivel kozmetikus nélkül otthon is meg lehet tőlük szabadulni?



2008. jún. 29. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az idő! Pár év múlva valószínűleg nem lesznek, de tudom ez nem vígasztal:D Ha nyomkodni nem szereted akkor irány a kozmetikus, ő szépen megcsinálja. Vgay pedig valahogy óvd a bőröd a "piszkolódástól". naponta sokszor öblítsd le vízzel. Jobb tippet nem tudok. Az ilyen kozmetikumokban egyáltalán nem hiszek, használtam őket -> semmi eredmény, nem használtam még tisztább is lett!
2008. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

A krémek és egéb trugymók tényleg nem használnak. A Baleának van egy letéphető tapasza, nekemsegített. Egy Dm-ben megtalálod.


Egyépként tűvel önnyebb kinyomni, csak rászorítod, és végiggördíe rajta, alulról felfelé, s kész ezt akár napont megcsinálhatod, fél perc az egész.

2008. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a tisztálkodás. Hetente egyszer bőrradírral maszírozd át, használj valamilyen arclemosó gélt, amivel zsírtalanítod a bőrfelületet. A mosdáshoz langyos vizet használj, naponta kétszer elég lemosni. Ha mosdás után húzódik a bőröd, akkor alkoholmentes tonikot használj, de ha kifejezetten zsíros a bőröd, akkor használhatsz magasabb alkoholtartalmút pl. dermafil arcszeszt. Hidratáláshoz használj vizes alapú hidratáló krémet. Inkább ne szúrkáld tűvel, menj el kozmetikushoz. Ha végképp otthon akarod nyomkodni magad, akkor tisztídsd le az arcod a szokásos módon, gőzöld meg és utána nyomkodd. Nyomkodás után pedig fertőtlenítő hatású tonikkal töröld át.
2008. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!