Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ciki lenne 15...

Szerintetek ciki lenne 15 évesen ilyen haj? (többi alul)

Figyelt kérdés
Hátközépig érő szőkésbarna hajam volt, de levágattam vállig érőre, mert nagyon töredezett, viszont ezt meguntam, és szeretnék valami extrémebbet. Olyan frizurára gondoltam amilyen pinknek van(körbe felnyírva, teteje felállítva).

2013. aug. 14. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Ha neked tetszik, és tudnád is viselni (mert az nagyon fontos a rövid haj esetében) akkor miért kérdés ez? :)
2013. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem sok lenne. Emellett ha nincs nagyon nagyon nőies arcod, úgy nézel majd ki vele mint egy leszbikus. Szerintem csináltasd meg ombére, vagy melíroztass, de az ilyen felnyírásoknak 90% - ban az a vége, hogy egy év múlva kimegy a divatból és növesztheted vissza. Az pedig nem néz ám ki olyan jól...


Persze ez az én véleményem, ha te nagyon szeretnéd akkor hajrá, nehogy aztán egész életedben azon gondolkodj hogy ú vajon hogy állt volna, milyen kár hogy nem csináltad meg.

2013. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket :) az ombre sajnos nem tetszik, de a felnyírást nem bánnám meg, mert régóta fel van nyírva a fele , és nagyon szeretem :)
2013. aug. 14. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá! Légy boldog vele! :)
2013. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó.Hisz,miért ne? Egyszer fiatalabb az ember.Ha jól áll a félig felnyírt,akkor szerintem a teljes is fog :)

Fiatalos,menő,divatos. Ennyi :) Nyugodtan :)

2013. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem sem ciki:D vagány
2013. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is csináltasd meg, ha tetszene!
2013. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!