Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barátnőmnek hosszú barna...

A barátnőmnek hosszú barna haja van és mindig azt akarja hogy mossam meg, vasaljam ki, fésüljem meg ez eddig oké. De legutóbb azt mondta hogy vágjam le a haját és olyan nincs hogy csak pár centit vágjak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mert nekem úgy tetszik ahogy van.

2013. aug. 15. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Mondd neki, hogy menjen el egy fodrászhoz, mert te nem értesz hozzá, ő hátha letudja beszélni róla (engem a fodrászom beszélt le, örök hála érte).
2013. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már próbáltam de nem tudom szinte le kell vágnom a haját !
2013. aug. 15. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
hm ezt a kérdést elég sokszor láttam mostanban. valami új fétis? bocs ha nem te vagy aki hatszor kiÍrta
2013. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztosan szerete kipróbálni valami újat és neked nagy bizalmat adott!

Ha már eldöntötte, úgyis levágatja de veled szeretné megélni.

Vágd le neki jó rövidre, akár géppel! Úgy nehezebb elrontani. Ha nem jön be majd megnő

46 N

2019. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örömet okoznál neki, nem véletlenül kért rá meg. Ha engem kérdezel, egy közös randi/vacsora után elmondanám neki, hogy készen állok levágni a haját, és ha már ennyire komolyan szeretné, még sima kopaszra is borotválnám a fejét, de ezzel meglépné-e, nem mondanám el előtte neki. Utána pedig lehet ez felizgatná, és egy forró este is kisülne a dologból, immáron az új frizurájával. :P Lett azóta valami ebből?
2021. dec. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!