Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok levágnátok a hajatok a...

Lányok levágnátok a hajatok a lejjebb leírtak alapján?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy megengednétek-e a pasitoknak/férjeteknek/szívszerelmeteknek hogy levágja a hajad ? Főleg a hosszú hajú lányok írjanak! Nem kopaszra gondolok csak rövidebbre.

2013. aug. 16. 22:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem..amikor kicsi voltam, volt, hogy apukám vágott a hajam végéből, de sose lett egyenes, így mindig csak még egy kicsit, csak még egy kicsit, így mindig sokkal rövidebb lett.
2013. aug. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A feleségemnek én vágom a haját. Hosszú haja van és a töredezett végét én vágom le mindíg. Már többször vágtam neki fufrut is (egyenest, féloldalt hosszabbodót). Eddig mindig meg volt elégedve. Kontyot és különböző fonatokat is szoktam neki csinálni.

Ha valakinek van hozzá érzéke mért ne csinálja. Ez is egy jó közös program.

2013. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én igen, de csak ha ügyes :D
2015. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Èn örülnék ha a pasim nem a sztereotipiákat szeretné. Engedném hogy megnyírjon. Rábíznám teljesen mennyit vág prdig hosszú a hajam jelenleg.
2019. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!