Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kemény kinyomhatatlan pattanás...

Kemény kinyomhatatlan pattanás kiszúrása tűvel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami lelkes, hogy egy tűvel kéne kiszúrnom de ha így nyomom simán akkor nem jön semmi és még fáj is. Jó ötlet szerintetek? Ja és nem fehér a pattanás de már rég ott van ilyen bogban.
2013. aug. 17. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha már nagyon kellemetlen, akkor én egy kicsit meg szoktam tűvel piszkálni, de csak nagyon finoman a bőr felső rétegét, és utána ki lehet nyomni. Úgy vettem észre, hogy így gyorsabban is gyógyul utána. Azért az olyan nagyon benőtt patikkal vigyázz, mert azok a mélyebb fajták. :)
2013. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És előtte mártsam a tűt ilyen orvosi alkoholba? (Nem tudom nálatok mennyire elterjedt, itt Erdélyben eléggé, mindenhol van kb...)
2013. aug. 17. 13:33
 3/9 A kérdező kommentje:
ja és ki fog sebesedni nagyon?
2013. aug. 17. 13:33
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Néha én is belemártom a tűt egy kis alkoholba, de általában csak lemosom jó alaposan. Sosem sebesedett még ki, tényleg úgy vettem észre, hogy így gyorsabban gyógyul utána, mert nem az van, hogy nyomom és úgy tör fel a bőr felszínére, ahogy csak tud, hanem azon a kis lyukon át. :)
2013. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval azon a kis lyukon nem erőltetve kipréseled amennyi jön belőle és kész? :) Köszi a válaszokat amúgy
2013. aug. 17. 13:41
 6/9 A kérdező kommentje:
ja és a lyuk begyógyul ?
2013. aug. 17. 13:43
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Persze válaszolok, bocsánat. :) Hát mindent nyomj ki, ne hagyj benne semmit, mert akkor visszagyullad. De mivel ott az a kis lyuk, amit a tűvel szúrtál ki (vízszintesen kicsit sértsd fel a felszínét), ezért nem kell össze-vissza nyomkodni, emiatt nem marad ott akkora seb. Persze utána kend le valamilyen krémmel.
2013. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Milyen krémre gondolsz? Van ilyen körömvirág meg ugyanilyen zöld dobozban valami mentás cucc.. vagy csak simán valami alkoholossal ?
2013. aug. 17. 16:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Körömvirág is jó szerintem, de én valamilyen fehér krémet szoktam, szóval Neogranormont vagy Bepanthent. :) Ezek még jobban összehúzzák a sebet.
2013. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!