Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez milyen hajszín?

Szerintetek ez milyen hajszín?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem inkább fekete mint sötétbarna...



2013. aug. 17. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
a dobozon barna, mellette fekete.
2013. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez fel sem tűnt de igen,a dobozon barna van mellette fekete.

Mikor rákattintottam (arra ami a doboz mellet van) sötétbarna volt kiírva de nekem inkább feketének tűnik mintsem sötétbarnának.

2013. aug. 17. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
én ezzel festem és senki nem tudja eldönteni hogy ez most fekete vagy sötétbarna :D attól függ milyen fényben vagy.
2013. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem meg ilyen az eredeti hajszínem és nem tudom eldönteni hogy akkor most sötétbarna vagy fekete hajam van :D de inkább feketének szoktam mondani ha kérdezik. Csak most egy kicsit kifakult a szine mert nagyon sokat vagyok napon(munkám miatt) a sapkát meg nem szeretem:) és így most a 2 között van a színe . Mármint ami a dobozon és ami mellette van.
2013. aug. 17. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!