Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Véleményeteket szeretném...

Véleményeteket szeretném kérni a hajam leszívatásával kapcsolatban (részletek alul)?

Figyelt kérdés

Szóval a hajam sötét barna eredetileg és le kell szívatnom hogy majd a hajfestés a kívánt eredmény érje el. A problémám az, hogy amikor először festettem csináltak nálam festékpróbát és a helyén kicsi "kiütött" és piros volt de pár perc után el is múlt. Szőke festékkel próbálták egyébként. A lényeg hogy félek hogy akkor most hogyan fog reagálni a bőröm, egyáltalán érdemes-e megpróbálnom a szívatást? Nem lesz szerintetek problémám belőle? (nagyon örülnék ha olyan is válaszolna aki jártas a szakmában, esetleg fodrász vagy vannak efféle tapasztalatai)

Előre is köszönöm :)



2013. aug. 11. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Most sem árt bőrpróbát csinálni, és meglátod, mit reagál a szervezeted.
2013. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem szinte minden hajfestés után (szőke vagyok) piros a fülem és a tarkóm feletti rész. Semmi problémám nem volt még belőle :) Elmúlik.
2013. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is gondoltam erre, hát próba szerencse
2013. aug. 12. 21:29
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! A szokítopor nagyon tudja marni a fejbort. Ez természetes, de jó fodrászhoz menj, és max 6% os hidrogén-peroxidot használjatok, foleg a fejteton, a haj hosszánál nem számít,max jobban rocsolja a hajadat. Mindíg nyitott ablaknál kell csinálni. Azért azt tudd hogy a hajad soha nem lesz az eredetim, nagyon száraz és toredezett lesz. Én azt ajánlom neked, hogy olyan színt válasz amihez nem kell szokíteni. PL sotétbarna természetes hajból lehet nagyon világos barnát, vagy sotét szoket festeni. Eddigi tapasztalataim szerint sotétbarna hajuaknak nem áll jól a világos szoke, és szinte hetente kéne a tovét festeni, szokíteni, ami elég macerás. Ha kuldesz magadról egy képet segíthetek jó színt kiválasztani, ami biztos hogy jol fog állni.
2013. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!