Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi hajpakolással kapcsolatos...

Házi hajpakolással kapcsolatos kérdéseim vannak, tippek? (tovább lenn)

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 19:15
 1/5 A kérdező kommentje:

a tojás mire jó? csak fényesít?

és a fehérje is kell v csak a sárgája?

oliva olaj nincs itthon a sima napraforgó nem jó?:)

az egész hajra kell kenni v csak a végére?

mennyi ideig kell rajta hagyni?

milyen jó tippeket tudtok még? a mézzel és a tejjel mi újság? azt is keverhetek a tojáshoz?

2009. okt. 28. 19:17
 2/5 anonim ***** válasza:
A tojásnak csak a sárgája kell igen..és ez csak fényesít:) sztem inkább szerezz be olivaolajat és kend fel a végére, de ha nagyon száraz akkor feljebb is kenhetsz, de arra vigyázz h a hajtőre semmiképp! elég nehéz kimosni. Én 1 órát szoktam rajtahagyni és mézet is keverek hozzá.:)
2009. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 tojás sárgája + 1 kanál oliva olaj és egy kis citrom.

csak a végére kell kenni, kb fél óráig hagyd rajta aztán mosd ki alaposan samponnal! ha nagyon száraz a hajad akkor több olivát is rakhatsz bele.

nekem legalábbis ez vált be.

2009. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1.vagyok azt szeretném kérdezni a 2.válaszólótól h a citromnak milyen jótékony hatása van a hajon? én úgy tudom h szárítja a hajat..
2009. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen szárítja vmennyire, de mivel nem töményen rakod rá így nem lesz semmi baja. amugy meg nagyon szép fényes lesz tőle a hajad.

főleg akkor ajánlom ha szőke vagy, hogy hajmosás után 1 evőkanál igazi citromlevet keverj el kb fél liter-liter vízben és azzal öblísd le a végén! sokkal fényesebb lesz mint bármi mástól.

2009. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!