Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamar zsírosodik a hajam. Mit...

Hamar zsírosodik a hajam. Mit használjak rá?

Figyelt kérdés

Lapockáig érő fél göndör (inkább picit hullámos), barna hajam van, bár ez nem sokat számít. Nem vasalom a hajam (fél éve), nyáron próbálom, hogy hetente csak 2x mossak hajat, de miután megmosom, másnap még szép, másodnapra is, de harmadik nap már nagyon szembetűnő, hogy zsíros. Nem számít, hogy milyen márkájú sampont használok, vagy milyen hajtípusra, mindegyiknél ez a helyzet. Ja, és mindig magától hagyom megszáradni.


Valami ötlet, tanács, hogy legalább 1 nappal tovább kibírja?


2013. aug. 20. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, gyakran már a második napon is legalább egy hetesnek tűnik.

Kipróbáltam ezt a hajszeszt, és egy napot sikerült kitolnom a hajmosást. Így most 3 napig bírja, pedig régen volt egy időszak amikor naponta is mostam akár. Egy próbát megér, mert amúgy nem drága. Van itt róla pár vélemény is:

[link]

2013. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Próbáld ki hogy 1deci citromlét kb 1 liter vízzel feloldasz. És a végén azzal öblítesz, nekem használt de a citrom az fakítja a színeket.

Valamint ne próbálj gyakran mosni hajat mert az növeli a zsírosodást, szóval az heti 2x az úgy jó! És ne túl forró vízzel moss hajat, legyen inkább langyos!

A fésűdet is tisztítsd időnként én 2hetente szoktam, mert lerakódik rá a kosz és az is fokozza zsírosodást.

Ha sokat piszkálod a hajad, ne tedd mert az is növeli a zsírosodást.

2013. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!