Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használjak ha...

Milyen sampont használjak ha nagyon gyorsan zsírosodik a hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egyenes félhosszú hajam van és 2-3 naponta hajat kell mosnom mert nagyon gyorsan zsírosodik, szerintetek milyen sampont használjak, van olyan ami nektek bevált? Viszont a haj vége meg töredezik, de levágatni nem akarom mert elég hosszú hajat szertnék, és elég lasssan nő a hajam. 13/L

2013. jan. 1. 14:39
 1/5 anonim válasza:
nekem a gliss kur jött be
2013. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szárazsampon? még nem próbáltam de hallottam, hogy jó
2013. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier Ultra Doux 5 gyógynövényes sampon vált be + hozzá Gliss Kur balzsam.
2013. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok, csak én a hajvégeimre hajollajat használok. Most avonosat, de lehet másfjtát is kapni.
2013. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Van a Garniernek ilyen samponja,hogy zsíros tövű száraz végű hajra azis elégjó.... de nekem igazán a bánfi tette helyre, énis hasonló problémákkal küszködtem annyi különbséggel,hogy mindennap mostam a hajam aztán elégvolt már minden 2.nap mostmár egy héten 2x mosok hajat vagy nagyritkán(ha megyek valahova)3x.

És még a fodrászom ajánlotta,hogy 2hétig ne mossak hajat(valami borzasztó volt,nyáron csináltam természetesen,nem suli időben) ez is segített. Meg ha már egy kicsit zsíros ne mosd ki,inkább fogd össze énis eztcsináltam sokáig,remélem tudtam segíteni valamit!:)

17/L

2013. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!