Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajra a kamillateának...

Szőke hajra a kamillateának milyen hatása van?

Figyelt kérdés
Úgy tudom szőkít, de nem mindegy hogyan. Nekem az lenne a lényeg hogy világosítson, fakítson rajta. De a kamilla az akkor most inkább sárgít vagy fakít?

2013. aug. 21. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Világosít, de ne várj óriási változást. :)
2013. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor mivel lehetne még fokozni a hatást?
2013. aug. 21. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Még segíthet a citrom, a méz, az olívaolaj és még az oxigénes vízről is olvastam. Egy próbát megér! :)
2013. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Doruss ***** válasza:

Elvileg a citromos vízzel való öblítés, meg a mézes hajöblítés vagy hajpakolás is fakít a hajon, ahogy a kamilla is. Nem konkrétan szőkít, inkább csak fakítja, halványítja a haj színét, sárga biztos nem lesz tőle.

Egyébként ha sok időt töltesz napon, az tök jól kifakítja. Persze vigyázni kell, hogy ne napozd túl, meg ne kapj napszúrást. De nekem ez mindig bejön, most is így nyáron majdnem olyan a hajam, mintha melírozva lenne.

2013. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. aug. 22. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!