Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti hogyan hordjátok a...

Lányok! Ti hogyan hordjátok a hajatok suliban? Én eddig csak kiengedve, mert félek nem áll jól a copf. Esetleg valami jobb ötlet? (Mell fölé érő hajam van)

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 21:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és 14/l az kimaradt:)
2013. aug. 21. 21:56
 2/12 anonim ***** válasza:

az én hajam abszolút göndör, szóval, kiengedve, vagy összekötve. Néha még a fölső részét összekötöm (ha túl nagy a búrám :D)

[link]

kb mint itt, csak göndörebb hajjal :D

2013. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hú hát én mindig kitalálom hogy most így meg úgy megcsinálom a hajamat, de nem merek úgy elmenni sehova, mert mindig úgy vagyok vele, hogy hülyén néz ki, ezért általában kiengedve, copfba, meg kontyba hordom:D de most idén ráveszem magam, hogy pl. befonjam vagy ilyesmi.:D

amúgy nyugodtan kösd copfba, az kb. mindenkinek jól áll(szerintem).

2013. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem írni, hogy nekem is göndör a hajam és kb. közepesen hosszú( 2. vagyok) 13/L
2013. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/channel/UCeRF3k69cJnxB87lwk9KbrA

ha esetleg érdekel, vannak benne könyebbek is, amikk lehet mennek már Neked.

Üdv, első ;)

2013. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én befonva is szoktam:

(haszálka) [link]

Ez inkább ilyen laza, romantikus stílusú, ha 'komolyabb' külsőt akarsz akkor pl. [link] ilyet is csinálhatsz (ezt kicsit nehezebb elkészíteni de ha beírod googleba hogy 'hair bun', sok kép közül válogathatsz)

2013. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok. Amikor csak tehetem, tehát nincs olyan nagy meleg, akkor suliba szétengedett hajjal megyek. Általában oldalt elválasztom, vagy csinálok egy kis fonást oldalra, tehát a szétengedett hajamat is valami aprósággal feldobom. HA pedig meleg van, egyszerű lófarokba kötöm. :)
2013. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kontyba,oldalra felfogva,kiengedve,középre felcsatolva egy tincs,oldalra csatolom a hajam (mintha le lenne borotválva), elől begöndörítem a frufrum:DDD

14/L

2013. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Általában kiengedve, csak a szemembe hulló tincseket fogom hátra. [link] Vagy ha nem volt kedvem hajat mosni, akkor összefogva, vagy kontyban. Plusz ha anyut rá tudom venni, akkor egy vagy két copfba befonva.(Én magamnak nem tudom normálisan megcsinálni.)
2013. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rengeted féle képpen:

http://www.youtube.com/watch?v=p5D4iBM7CS0

http://www.youtube.com/watch?v=aILWHMBsQoI

oldalt befonom

halszálka

és ez csak néhány példa de írd be google-ba, hogy frizurakészítés otthon, és ott van valami olyasmi, hogy 12rafinált frizura vagy valami olyasmi azokat könnyű elkészíteni, csak nekem most nem nyitja meg a gépem :)

2013. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!