Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolajas hajnövesztésse...

Csilla93 kérdése:

A ricinusolajas hajnövesztéssel kapcsolatban kellene segítség. Olvastam hogy rajt kell hagyni 3-4 órát. Nincs vmi más mód? Nem szeretnék órákat várni mire betudom szárítani a hajam.

Figyelt kérdés

#hajnövesztés #ricinussal
2013. aug. 22. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Cica, az a lényeg, hogy beszívódjanak a fejbőrbe a vitaminok, ami nem 2 perc alatt fog megtörténni.
2013. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne várhatnál? Szerintem egy órát simán ki lehet bírni. Én bekenem a hajam vele, teszek rá fóliát, majd egy sapkát. A törülköző nem volt jó, mert mindig leesett a fejemről, és zavart, de sapkával bírom. Talán kend be a hajad vele egy vasárnap reggel (amikor nem dolgozol/nincs suli), és amíg főzöl, vagy reggelizel/pakolgatsz simán rajtad lehet.
2013. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy pár perc alatt nem szívódik be.. :)csak nekem sok az a 3 óra!szeretek túlleni a hajszárításon is mivel nem egyszerű a beszárítása!:)másnem nem 3 órát hanem csak fél órát hagyom rajt! azért köszi h írtatok! :)
2013. aug. 22. 16:55
 4/8 A kérdező kommentje:
ja még egy kérdés,mindenképp felkell melegíteni?olvastam hogy nem muszáj olaviolajat tenni bele hanem jó a sima olaj.ki hogy tudja? :))
2013. aug. 22. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:
A második kommentelő vagyok. Érdemes megnézni Takács Nóra videóját ezzel kapcsolatban! Ő nem tesz hozzá semmit, és nem is használ fel egy kisüvegnyit. Annak kb a felét/1harmadát felkeni először a hajtövekre, aztán a hajvégekre, befóliázza, majd rá a törölköző (vagy sapka). Aztán 1 óra múlva lemossa. Persze aki még jobb eredményt akar, az hagyhatja rajta tovább is. Én így szoktam csinálni és eddig csak jó tapasztalataim vannak (kb 1 hónapja csinálom).
2013. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem!Köszi!hétvégén majd megpróbálom! :) még egy kérdés te elötte felmelegíted kicsit vagy hidegen kened a hajadra? :)
2013. aug. 23. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidegen :)
2013. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a kommenteket,a szemöldökömre és a szempillámra kenem csak ,hajra nem!a szemöldököm nagyon sok helyen kinőt,még ott is ahol szó szerint 3 éve semmi nem nőt!Ajánlom mindenkinek!!
2013. szept. 19. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!