Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használ/használt már...

RandomgirlLOL kérdése:

Aki használ/használt már Herba Vita Hajszeszt, mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy növeszti is a hajat. Nem hullik a hajam, csak egy kicsit, ami még normális szerintem. Növeszteni szeretném gyorsabban a hajam, ricinusolajat eddig csak egyszer használtam, de nagyon macerás az egész, zsírosít is - ezért gondoltam, hogy veszek egy ilyen hajszeszt.

Megéri? Tényleg gyorsabban nőhet tőle haj?


2013. aug. 22. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 2 flakonnal is elhasználtam, de semmi változást nem tapasztaltam.
2013. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Az én hajam határozottan gyorsabban nőtt tőle viszont érdemes megnézni a felhasználhatósági idejét..
2013. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha normálisan utánanéznétek, nem interneten csajos blogokon, akkor megértenétek hogy a hajnövekedést semmiféle kencékkel, hajszesszel, olajjal nem lehet gyorsítani. Bárhogy is szeretnétek ez nem így megy. Max akkor segíthetnek ezek ha alapból beteg a fejbőrötök és lelassult a növekedés, azt helyrehozhatja. De ennyi.
2013. aug. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kivéve az utolsóét. :DDD
2013. aug. 27. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig nem mondott hülyeséget.

Én is növesztem a hajamat, de már rengeteg dolgot kipróbáltam.

Viszont fél éve sikerült leszoknom a hajvasalásról, addig lekellett 2x is vágatnom.

Az olajat kimosogattam 3x-4x is és volt, hogy néha benne maradt.

Inkább a macerás olajak helyett használok hajápolókat, hisz' egy év múlva elérem úgyis a kívánt hosszt!:)

És már nem is irigykedem senkire, inkább faggatom a hajáról, amivel lehet én is okosabb leszek. :')

Sokkal jobban van a hajam, hogy nem vasalom fél éve.

És tényleg jobban jártok, ha nehezítitek el olajokkal.

Én Balea Hair Repair Oil Argánolajos Hajvégápolót használok és Baba samponokat.

Sajnos az én hajam a vékonyszálúak közé sorolható, de a drága termékekre nem költök.

Szerintem nyugodjatok meg. :)

Én nagyon hajmániás vagyok, és egyszer mondta az egyik hosszú hajú barátnőm, hogy ez csak haj.

És milyen igaza van!:')

De persze ne felejtsük el ápolni, viszont rástresszelni sem érsemes, mert csak kihullik és nem nő.

A stressz rengeteg dolgot okoz, de ez már egy másik sztory. :)

Szóval rájöttem, hogy 16 évesen nem fogom magam ezen idegesíteni, meghát rengeteg időm van megnöveszteni. :)

Most vettem egy Stella Herba Vita hajszeszt hajhullásra, csakmert néha több szokott kihullani szerintem.

Bocsi a hosszú regényért, de nem okoskodni akartam, csak ez így van velem. :')

Üdv. és sok sikert mindenkinek! :)

2014. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!