Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiuk titeket zavar ha egy...

Fiuk titeket zavar ha egy lanynak szoros az alkarja?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem mert az enyem kozepesen szoros.de viszont nem latszik kicsit sem mert teljesen szoke.szoval latni nem lehet csak eretni.nem tudom hogy legyantazzam e vagy sem
2013. aug. 22. 23:29
 1/9 A kérdező kommentje:
17/L
2013. aug. 22. 23:39
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
én lány vagyok és utálom ha valakinek a velem megegyező nemből szőrős a karja... szerintem undi
2013. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Zavar
2013. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem NE gyantazd vagy borotvald. ha szoke a szorod akkor ne parazz. nekem is sziros es nekem is szoke.. de ha gyantazod vagy barmi.. levagod akkor erossebb lesz, megvastagodik a szorszal es befeketedik (keresztanyam is elkezdte 18evesen es brutal csunya a karja... akarmit is csinal vele.. gyantazza, borotvalja tok mind1 olyan mint mikor egy pasinak borostas az arca) szoval.. szerintem ne csinald. aki szeret ugy szeret ahogy vagy. :) de te dontesed :)
2013. aug. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy zavar, természetes dolog, ez max a kényes tinicsajokat zavarja. A szőke szőr nem is látszik, az még lábon sem gond, karon meg végképp nem.
2013. aug. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a szőkéknél egyáltalán nem zavaró ez a jelenség, ők ebből a szempontból szerencsések...viszont nem feltétel, hogy egy barnahajúnak túl szőrös legyen...szerintem akinek van egykis ízlése és önkritikája, az el tudja dönteni, hogy neki szükséges-e a gyantázs....ha nem, akkor csinálj egy képet, és hallgass a véleményeinkre
2013. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Képet hogy tudok csaotlni ? :)
2013. aug. 23. 09:14
 8/9 A kérdező kommentje:
De a gyantától nem hogy épp megritkul a szőr ?
2013. aug. 23. 09:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Magamon zavar másokon nem. Feltöltöd a képet ide: [link] és belinkeled :)

21/L

2013. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!