Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásosok! Küldenétek...

Pattanásosok! Küldenétek képet és elmesélnétek, milyen hátrányait érzitek annak, hogy ilyen a bőrötök?

Figyelt kérdés
..vagy csak én nem tudok az emberek szemébe nézni? :S Emiatt teljesen bátortalan vagyok, próbálom sminkkel eltüntetni, gyógyszerek sem használnak! Már mindent kipróbáltam, de úgy érzem, most lelkileg kéne túltennem magam rajta, és együtt élni vele, ha már nem tehetek ellene semmit, de ehhez jó lenne pár ember történetét meghallgatni. Nagyon-nagyon hálás lennék!!!!

#történet #bőr #hátrány #pattanás #arcbőr #zavar #a bőröd #bőröd #arcbőröd
2013. aug. 23. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy vagyok mint te:/
2013. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom :/
2013. aug. 23. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig engem is nagyon zavart, es nekem nem csak az arcomon, hanem a dekoltazsomon es a hatamon is tele voltam/vagyok.. Ezert meg nyaron is kendoket hordtam, hogy takarjam a patikat. Mar nem torodok vele, marmint, hogy emiatt hulyen ereznem magam masok kozott.. Ja, es most nyaron a nap is nagyon sokat segitett, sokkal szebb a borom. Egyebkent, ha megnezed, minden korodbeli igy nez ki. Persze a feltunobb darabokra rakok korrektort.
2013. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én "csak" durván mitesszeres vagyok, ami még rosszabb, mint a gyulladt akne, mert a benzoil peroxid meg egyéb csodaszerek semmit nem érnek, csak a nyomkodás van tűvel, ami után 1 hétig sebes, foltos a bőröm, nem a rossz kozmetikus miatt, hanem mert annyira mélyen van:-( Igazán semmi nem segít, csak egy jó alapozó-korrektor-púder trió, amivel nagyjából embernek nézek ki. 9 éves korom óta ilyen, most 21 leszek, ez rányomta a bélyeget a személyiségemre, a kapcsolataimra, a szokásaimra, stb. Nagyon zavaró, hiszen én mindent megteszek ( orvosok, természetgyógyászok, krémek, vitaminok, sport, szauna, egészséges étkezés...) Csak a stresszt nem tudom elkerülni, de ezzel a bőrrel nem egyszerű együtt élni. Én megértem, igazán csakidővel lehet hozzászokni, elfogadni én sose leszek képes valószínűleg, persze nem kell, hogy ez nálad is így legyen. Hidd el, rengeteg sorstársad van sajnos:/// Szurkolok azért, hátha sikerül megoldani a bajt:-)
2013. aug. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nővérem sokáig irigyelt mert kiskoromban nagyon szép és tiszta volt az arcom.

úgy 11-12 éves koromban tüntek fel a pattanások, homlokom közepén, az orromon , orrom melleti részen 2 oldalt és az államon.

azok a tipikus nagy gyulladt pattik, nagyon nehezen értek be, volt hogy el is fertöződött.

azt úgy képzeld el mintha égési sérülés lett volna az arcomon.

igazából nem is használtam rá semmit, csak tonikot ami még jobban kiszárította az arcomat, evvel elősegítve az újabb pattikat.

16 éves koromra múltak el teljesen a gyulladt pattik, most csak az arcom alsó részén meg a nyakamon jönnek ki néha, a régiekhez képest észre sem veszem őket.

én úgy érzem nagyon rossz hatással volt az önbizalmamra, annak ellenére hogy sosem vetteték a szememre.

az ismerőseim körében nem nagyon voltak pattanásos emberek és kicsit irigykedtem rájuk.

nekem egyedül az idő segített.


17f

2013. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

viszont most a vállamon jelentek meg piros pöttyök és pattik, bár az nem zavar !

17f voltam

2013. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!