Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szemölcsömre ecetet tettem....

A szemölcsömre ecetet tettem. Többi lent. Lesz valami baja?

Figyelt kérdés
Fogtam egy vattapamacsot,ráöntettem ecetet,rátettem a szemölcsömre,majd leragasztott éjszakára. Reggelre levettem és lemostam hideg vízzel. Majd másnap este is megismételtem ezt.(majd reggel levettem) Ma délutánra a szemölcsöm körül elkezdett lejönni a bőr. Elkezdtem kicsit az ujjammal leszedegetni,majd a a szemölcs egyik része lejött. A másik ott van még mindig. Belehet látni a szemölcs alá ott látszik az a fekete gyökere. Most mit csináljak? Körülötte tiszta piros a bőröm,és csíp. Valamit rosszul csináltam? Kérlek nyugtassatok meg! Köszönöm!

2013. aug. 25. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
keress fel egy bőrgyógyászt és mutasd meg neki!Mi nem tudunk neked erre mit írni,nem értünk ehez.
2013. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azoknak a véleményre lennék kíváncsi,akik már "jártak" hasonlóan,mint én.
2013. aug. 25. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt olvastam az egyik oldalom:

Nekem a talpamon volt

futószemölcs és elég drasztikus

módon szabadultam meg tőle,

miután mindenféle szirszart (bocs)

kipróbáltam, ennek ellenére egyre

szaporodott. Ecetes vattát tettem rá éjszakára, bebugyoláltam, h ne

legyen minden ecetszagú. Iszonyúan

csípett, de néhány nap után

elfeketedtek és szépen leváltak.

2013. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ezt már én is olvastam pár órája. Viszont azt még nem tudom,hogy baj-e,hogy én szedtem le a körülötte bőrt? (Már mint én csak rásegítettem,mert már jött le a bőr.) Köszönöm,azért...:)
2013. aug. 25. 17:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az ujjaimon 6 db van, mindegyiket vagdosom állandóan, van hogy már vérzik is, de nekem még semmi bajom nem lett attól, hogy vagdosom (de nem is használt), szóval szerintem neked sem lesz bajod tőle. Csípni pedig nyilván csíp, hiszen így olyan, mint egy seb.
2013. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnyugtattál.:) De azért javasolnám,hogy ne vágdosd,mert elfertőződhet!
2013. aug. 25. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!