Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Matis krémtől begyógyulnak...

A Matis krémtől begyógyulnak a sebek?

Figyelt kérdés

Voltam kozmetikusnál, a város legjobb kozmetikusánál. Foltos, heges az arcom, egyenletlen a bőrszínem. Kétségbeesetten mentem oda hogy mindegy mit/mennyiért de valamit csináljon. Azt azért tudni kell róla hogy lelkiismeretes és tényleg segíteni szeretne. Lézeres kezelést szerettem volna, de azt mondta az nem erre való, hanem acnés bőrre. Nekem csak simán érzékeny és a nyomkodásoktól behegesedett. Most kitisztította az arcom, és adott matis arctisztító tonikot, és tejet, valamint egy kombinált bőrre való arckrémet. Azt mondta csak reggel használjam, este semmit ne kenjek a fejemre, legfeljebb ha ki vagyok sminkelve a tejjel mossam le. Ezt a Matis krémet nagyon istenítik. Tényleg eltünteti a problémákat? Jó lenne ha valaki tapasztalatot is tudna írni, de nem hinném hogy sokan használnak ennyire drága krémet. Vélemény is érdekel.

Köszönöm a segítséget.


2013. aug. 25. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyi.Ha hámlasztó krém akkor használhat de ha csak sima hidratáló jól átvert.A lézer heges bőrre is jó.Béna egy kozmetikusod lehet.
2013. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kenek rá neogranormont de a hegeket nem tünteti el
2013. aug. 25. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!