Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet gyorsabban...

Hogyan lehet gyorsabban növeszteni a hajat? Tippek, csodaszerek, kenceficék vannak rá?

Figyelt kérdés

Nem festem, nem vasalom, nem göndörítem, a töredezett végeket kisollóval lecsipegetem, ápolom meg minden, de nagyon lassan nő!!! :( Úgy szeretnék derékig érő hajkoronát, mert amúgy hullámos meg a végén csigagöndör, barna hajam van, de mindig csak a lapockámig ér, mintha már fél éve nem nőtt volna semmit...


Van vmi bogyó ami a hajnak kellő vitamint tartalmazza? Vagy mit tegyek a gyorsabb hajnövekedésért?



2013. aug. 27. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a ricinusolajat :)
2013. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ricinusolaj.Havonta akár 1-2 centimétert nőhet a hajad.
2013. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

- házi készítésű: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


- renokin termékek: [link]


- ricimusolaj: [link]


- bánfi hajszesz


- minden amiben van koffein, az hajnövesztő (koffeines sampon, stb... Baleának vannak jó koffeines hajápolójuk)


- revita hajnövesztő kapszula: [link]


- revalid kapszula: [link]


- biovanne szépségitamin (nem csak a hajra): [link]


- oriflame hajnövekedés serkentő tonik: [link]



hirtelen ennyi jutott eszembe, ezek pár 100 forinttól több ezerik terjedő kencék, tonikok, hajszeszek, kapszulák. Sok sikert! Remélem segítettem.

2013. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
És még valami, ez nagyon fontos! A fejmasszázs, de nem cska a hajmposáskor. Ez serkenti a vérkeringést, ami serkenti a hajnövekedést. pl.: [link]
2013. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Itt van egy másik fajta masszázs kefe: [link]
2013. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ALPECIN!!!! dm-be lehet kapni. E és H vitamin ami szőrnövekedés serkentő.
2013. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igen! Az alpecin is koffein tartalmú. :)
2013. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2013. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem, ami személy szerint bevált, az a panthenol hab (hajmosás előtt pakolásként) és a Helia-d hajhullás elleni spray-től is látványos növekedésnek indult

:-)

2013. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Étrend változtatás,sok folyadék,kevesebb stressz.

Személy szerint a bogyókat azt nem ajánlom.

Fodrásznak tanulok, bármit kenhetsz rá az csak ideiglenesen jó.A hajat nem csak kívülről,de belülről is táplálni kell.

Ha kívülről van táplálva,az csak egy dolog, tönkre teszi a hajat a sok ápolás, töredezetté válik,ejt a rugalmasságából.Ahogy az előttem válaszoló is írta a masszázs jót tesz a fejbőrnek, és serkenti a vérkeringést,ami a hajnövekedést is felgyorsítja.

2020. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!